Remote-controlled ride-on mower AS 940 Sherpa 4WD RC

Kosiarka samojezdna do trawy z pilotem AS 940 Sherpa 4WD RC

Doświadcz w pełni terenowych możliwości i najwyższej mocy koszenia - w pełni sterowana radiowo RC

Kosiarka samojezdna do wysokiej trawy ze zdalnym sterowaniem rc – jaki jest sens?

Połączenie obsługi ręcznej i zdalnie sterowanej w kosiarce samojezdnej napędzanej kołem jest wyjątkowe. Jako pierwsze urządzenie tego typu, początkowo zaskoczyło ekspertów. Znaczenie tej innowacji nie dla wszystkich było od razu jasne. Koncepcja ta oferuje elastyczną i wszechstronną maszynę dla usługodawców oraz ekonomiczną alternatywę dla urządzeń z napędem gąsienicowym. Opinie i komentarze można znaleźć tutaj.

mehr

Dowód na to, że pudding jest w jedzeniu – spróbuj as sherpa rc

W zależności od potrzeb, Sherpa RC może być obsługiwana z fotela kierowcy lub za pomocą pilota radiowego. Czy ta niezwykła koncepcja ma sens? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z raportami z testów AS 940 Sherpa 4WD RC.

mehr

Poza strefą zagrożenia, unikanie niebezpiecznych sytuacji i bezpieczniejsze koszenie zboczy – zdalne sterowanie to umożliwia.

Przewrócenie się maszyny na stoku to jedna z najbardziej niebezpiecznych sytuacji. Sherpa RC daje użytkownikowi możliwość konsekwentnego unikania niebezpiecznych sytuacji od samego początku. W trybie zdalnego sterowania maszyna jest sterowana z bezpiecznej odległości. Nie ma powodu, aby ryzykować swoje zdrowie podczas koszenia na zboczach, brzegach, w rowach i nasypach.

mehr

Ekonomiczna alternatywa dla sprzętu gąsienicowego – uniwersalne zastosowanie.

Inwestycja w maszyny musi być dobrze przemyślana przez usługodawców. Nowy nabytek musi być wszechstronny, mieć przystępną cenę zakupu i być w stanie pokryć koszty nawet przy krótszym czasie pracy. AS 940 Sherpa 4WD RC spełnia te wymagania.

mehr

Zdalne sterowanie RC, napęd na cztery koła, nisko położony środek ciężkości i deck kosiarki – sprytne połączenie do wszechstronnych zastosowań.

Każdy, kto jeździł AS 940 Sherpa 4WD w wersji ze sterowaniem ręcznym, zna jej najważniejsze cechy: niesamowitą zdolność pokonywania zboczy, maksymalną siłę cięcia, najwyższe noty za komfort siedzenia oraz prostą, intuicyjną obsługę. AS 940 Sherpa 4WD RC z pilotem zdalnego sterowania otwiera przed użytkownikiem jeszcze więcej możliwości zastosowań i sprawia, że maszyna jest jeszcze bardziej wszechstronna.

mehr

Wygodniejsze, bezpieczniejsze i wydajniejsze koszenie – od samego początku kosiarka as 940 sherpa 4wd rc została zaprojektowana właśnie z tym na myśli.

W porównaniu z kosiarkami pchanymi, kosiarki samojezdne już teraz oferują użytkownikowi znacznie wyższy poziom komfortu. Mimo to, kierowcy wciąż towarzyszą czynniki zakłócające pracę: wibracje, hałas, kurz, pyłki, upał, nisko wiszące gałęzie, owady i ciernie. Możliwość sterowania maszyną za pomocą pilota radiowego oszczędza użytkownikowi najbardziej nieprzyjemnych chwil. Koszenie będzie bardziej komfortowe, bezpieczne i wydajne.

mehr

Pierwsza maszyna jest sprzedawana przez dilera, druga przez serwis – jest w tym trochę prawdy!

Trwałe produkty, które przez długi czas utrzymują się na rynku, wymagają sprawnie działającego serwisu posprzedażowego w zakresie konserwacji, przeglądów, napraw i bezpiecznego zaopatrzenia w części zamienne. Dzięki rozbudowanej sieci dealerskiej w Europie i specjalnie przeszkolonemu personelowi serwisowemu spełniamy te wymagania.

mehr

Start your product demonstration request today!