Profesjonalna samojezdna kosiarka bijakowa

Doświadcz maksymalnej wydajności powierzchniowej podczas koszenia wysokiej trawy i zarośli.

Nowy typ kosiarki samojezdnej:
Kosiarka bijakowa + kosiarka samojezdna + 4wd

Połączenie solidnej kosiarki bijakowej z kompaktową, przystosowaną do pracy na stoku samojezdną wykaszarką z napędem 4WD to zupełna nowość.

AS 1040 YAK 4WD otwiera przed usługodawcami i gminami zupełnie nowe możliwości w zakresie ekstensywnej pielęgnacji terenów zielonych.

Opinie i komentarze znajdziesz tutaj.

mehr

Nowa bijakowa wykaszarka samojezdna w teście praktycznym

Nisko położony środek ciężkości przy masie zaledwie 335 kg, stały napęd na cztery koła i kosiarka bijakowa o szerokości roboczej 100 cm – jak wydajna jest kosiarka samojezdna AS 1040 YAK 4WD w trudnych warunkach?

Tutaj można znaleźć relacje z testów w prasie technicznej.

mehr

Kosiarka bijakowa – solidna kosiarka do ekstensywnej pielęgnacji krajobrazu

Dłuższe kwitnienie, zabiegi pielęgnacyjne późniejsze i w mniejszych ilościach – to podstawowe zasady ekologicznie zorientowanej pielęgnacji terenów zielonych i trawiastych.

Obecna tendencja do ekstensywnej pielęgnacji wymaga kosiarek, które poradzą sobie nawet z wysoką i matową roślinnością, wykonując tylko jedno koszenie w roku. Kilka zalet sprawia, że AS 1040 YAK 4WD jest pierwszym wyborem dla profesjonalistów.

mehr

Ekstensywna pielęgnacja terenów zielonych stawia wysokie wymagania przed kosiarkami do wysokiej trawy – gęsta i wysoka roślinność, ukryte obiekty.

Od 1959 r. koszenie wysokiej trawy jest specjalną dziedziną działalności firmy AS-Motor. Od tego czasu rozwój techniczny, od pierwszej kosiarki uniwersalnej do obecnego modelu AS Sherpa, był imponujący.

Model AS 1040 YAK 4WD wynosi wydajność koszenia w tej klasie kosiarek na nowy poziom.

mehr

Prześcignąć wydajne kosiarki rotacyjne pod względem ekonomicznym? – AS 1040 YAK 4WD jest w stanie to zrobić!

Jeżeli liczy się dla Ciebie większa wydajność powierzchniowa, lepszy efekt cięcia i mniej przestojów, to warto przyjrzeć się samojezdnej wykaszarce AS 1040 YAK 4WD.

Takie właśnie wymagania stawiają dostawcy usług i władze lokalne nowoczesnym kosiarkom do wysokiej trawy.

mehr

Jak najmniej przestojów – a jeśli serwis, to niech będzie prosty i nieskomplikowany.

Prosta obsługa serwisowa zaczyna się od projektu. Dobry dostęp do punktów serwisowych. Szybko wymienialne części eksploatacyjne i wydłużone okresy między wymianami oleju.

Projektanci musieli o tym pomyśleć od samego początku. Brawo!.

mehr

Start your product demonstration request today!

    Interested in
    Disclosure of dataI hereby agree to my data being forwarded to AS-Motor dealer / importer near me for the fulfilment of my enquiry. Further information about handling of personal data I can find in the privacy policy.