AS- Motor - firma rodzinna

Jako firma rodzinna działająca od prawie 60 lat, AS-Motor postrzega siebie jako część silnej, regionalnej kultury, „ukrytego mistrza” Deutsche Mittelstand. Poznajcie lepiej firmę AS-Motor:

O AS-Motor

Od 60 lat AS-Motor jest wysokiej jakości producentem profesjonalnych rozwiązań do koszenia wysokiej trawy i zboczy. Począwszy od opracowania własnego silnika dwusuwowego, AS-Motor utrzymuje się w czołówce branży i dziś jest rodzinnym przedsiębiorstwem w trzecim pokoleniu, zaangażowanym w zrównoważoną i integracyjną przyszłość. Tutaj można znaleźć interesujące informacje dotyczące historii i wartości naszej firmy.

Dowiedz się więcej!

Usługi

Znajdź wykwalifikowanego specjalistycznego dealera AS-Motor, poszukaj odpowiedniej części zamiennej za pośrednictwem naszej platformy części zamiennych lub dowiedz się więcej o limitach emisji dla silników spalinowych. Możesz tu również zarejestrować swoje nowe urządzenie, aby otrzymać dodatkowe przedłużenie gwarancji.

Dowiedz się więcej!

 

Zrównoważony rozwój

AS-Motor produkuje swoje urządzenia w 90% ze stali i części nadających się do recyklingu, a także słynie z trwałości i niezawodności. Oznacza to mniej odpadów konsumenckich i jaśniejszą przyszłość.

Dowiedz się więcej!

 

Certyfikaty i nagrody

Zasady zarządzania jakością zgodne z normą ISO 9001 z powodzeniem stosujemy w projektowaniu, produkcji i sprzedaży silników dwusuwowych, a także urządzeń ogrodniczych i do pielęgnacji terenów zielonych. Zapewnia to ciągłą optymalizację naszych procesów biznesowych oraz systematyczne ulepszanie naszych produktów i usług. Głównym celem jest jak najlepsze spełnienie wymagań klientów i długotrwały wzrost ich zadowolenia.

Certyfikat ISO 9001.

 

International

Profesjonalni użytkownicy na całym świecie doceniają nasze solidne, wydajne i trwałe produkty. Współpracujemy z Partnerami Handlowymi w 35 krajach, aby być blisko naszych klientów.

Dowiedz się więcej!