Aktualności AS-Motor

Tutaj znajdziesz informacje o bieżących kampaniach, aktualnych targach i wydarzeniach oraz komunikaty prasowe. Ponadto w dziale wiedzy eksperckiej można znaleźć cenne wskazówki dotyczące koszenia wysokiej trawy i stromych zboczy – warto tam zajrzeć!

Aktualne & Kampanie

Tutaj można znaleźć wszystkie aktualne i przyszłe promocje sprzedaży. Obejmują one m.in.

  • naszą coroczną promocję wiosenną
  •  loteria
  • akcje jednorazowe

Dowiedz się więcej!

Targi & Wydarzenia

Jesteśmy obecni na wielu targach branżowych na całym świecie i oferujemy możliwość poznania naszych produktów z pierwszej ręki. Ponadto, możesz również uzyskać wgląd w inne wydarzenia, w których testowanie produktów przez samych uczestników odgrywa zazwyczaj główną rolę.

Dowiedz się więcej!

 

Publikacje

Tutaj można znaleźć wszystkie nasze aktualne informacje prasowe i komunikaty prasowe w czasopismach branżowych. Publikacje na temat naszych produktów, zastosowań, klientów, a także porady i wskazówki.

Dowiedz się więcej!

Porady ekspertów

Jak bezpiecznie kosić trawę na stokach? Jakiej maszyny należy używać na zboczach? Co zrobić, aby zapobiec płaskostopiu? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Dowiedz się więcej!

Opinie klientów

Twój sukces jest naszą siłą napędową: Sukces, który osiągają Państwo w swojej pracy dzięki maszynom AS-Motor, jest tym, co się dla nas liczy i napędza nas w AS-Motor każdego dnia. Tutaj dowiesz się, co nasi klienci mówią o maszynach AS-Motor.

Dowiedz się więcej!