Zdalnie sterowane kosiarki AS-Motor

Skuteczna praca w trudnym terenie

Opierając się na najnowszych osiągnięciach technologii zdalnego sterowania, AS-Motor oferuje obecnie kosiarki do wysokiej trawie o zwiększonej funkcjonalności i rozszerzonych obszarach zastosowań. Te urządzenia RC otwierają nowe możliwości dla użytkownika i dostawcy usług.

Strome zbocza i obszary, które są niebezpieczne lub trudno dostępne, mogą być teraz koszone profesjonalnymi kosiarkami zdalnego sterowania. Jeszcze kilka lat temu ta praca nie byłaby możliwa, gdyby nie wyczerpujące warunki fizyczne. Profesjonalne kosiarki RC firmy AS-Motor zapewniają wysoką wydajność pracy i zwiększone bezpieczeństwo operatora, co stanowi znaczną poprawę w dawnych „strefach problemowych”.

Zwiększone bezpieczeństwo pracy

Koszenie w wysokich temperaturach letnich nie jest idealne dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników. Urządzenia RC AS-Motor eliminują narażenie na te zagrożenia, a także wibracje, hałas, spaliny, kurz, pyłki i owady.

Technologia RC znacznie poprawia bezpieczeństwo i higienę pracy, szczególnie na obszarach niebezpiecznych i stromych zboczach.

Products

AS 940 Sherpa 4WD RC

Pierwsza na świecie kosiarka samojezdna z pilotem zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i wygodę w trudnym terenie

90 cm
20,1/27,0 kW (hp)
to the product »
AS 1000 Ovis RC

Zdalnie sterowana kosiarka bijakowa - od profesjonalistów, dla profesjonalistów

90 cm
20,1/27,0 kW (hp)
to the product »