Archiwum opinii klientów

Nowy AS 30 WeedHex 160 został nam udostępniony do przetestowania produktu, a wyniki były przekonujące.... Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Prowadnica jest regulowana w 3 pozycjach, co zapewnia optymalne przystosowanie. Wyłącznik awaryjny zapewnia bezpieczeństwo.
– Beschaffungsdienst Galabau 03/2018 (czasopismo branżowe dla branży architektury krajobrazu, Niemcy)
AS 1040 YAK 4WD to wydajna maszyna do koszenia wzdłuż dróg. Jeździ stabilnie podczas koszenia stromych zboczy. Łatwa, intuicyjna obsługa.
– Tomasz Fyda (Zakład Usług Ekologicznych ELGAB Tomasz Fyda w Krakowie, Polska)
AS 920 Sherpa 2WD: ta maszyna stała się naszym stałym pomocnikiem przy kształtowaniu krajobrazu w naszym "ptasim raju". Spełniła nasze wysokie oczekiwania w organizacji ochrony ptaków SOS Birdlife; jest łatwa w sterowaniu i obsłudze. Radzi sobie również w trudniejszym terenie i w dłuższym czasie pracy, a do tego nie ma nic przeciwko brudzeniu kół!
– Zuzana Mace Zemáneková (kierownik projektu w SOS Birdlife Slovensko, Słowacja)
AS 1040 YAK 4WD posiada solidny osprzęt tnący i jest bardziej stabilny niż kosiarki rotacyjne, co umożliwia bezpieczną pracę. Jest to szczególnie ważne dla naszej firmy ze względu na specyfikę zbiorników filtrów wody w kształcie lejka.
– Dejan Mladenović (operator maszyn rolniczych, publiczne przedsiębiorstwo wodociągowe JKP Naissus, Serbia)
Sherpa jest absolutnie lepsza od zwykłych kosiarek samojezdnych dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości i doskonałej trakcji. AS Sherpa 940 4WD RC wypełnia lukę między zwykłą kosiarką samojezdną z napędem na cztery koła a kosiarką gąsienicową, ponieważ radzi sobie na zboczach, które nie są już przejezdne dla kosiarki samojezdnej, a także nie niszczy darni na mokrych terenach zielonych podczas manewrowania i zawracania. Jest to duża zaleta w sektorze komunalnym, gdzie używamy kosiarki Sherpa do koszenia zboczy w miastach i na boiskach sportowych, które po skoszeniu nie powinny wyglądać jak pola uprawne.
– Günther Wünsch (Właściciel Wünsch Usługi Leśne, Niemcy)
Dla mnie, jako usługodawcy, AS Sherpa 940 4WD RC jest idealną maszyną do elastycznego i ekonomicznego wykonywania szerokiego zakresu prac związanych z koszeniem dla moich klientów. Z jednej strony łatwo jest kosić trawniki wymagające dobrze utrzymanego efektu koszenia, a z drugiej strony wysoka trawa i podszycie, takie jak jeżyny, mogą być szybko i skutecznie mulczowane. Z kosiarki korzystamy w 50% w trybie jazdy i w 50% w trybie RC (zdalnego sterowania). W trybie RC kosiarka zachwyca precyzyjnym prowadzeniem, a w wąskich miejscach czułym reagowaniem na polecenia wydawane przez profesjonalne sterowanie radiowe.
– Günther Wünsch (Właściciel Wünsch Usługi Leśne, Niemcy)
Zastosowanie na łąkach sadowniczych to również obszar, w którym kosiarka AS może wykazać się swoimi zaletami, takimi jak zwrotność i niska wysokość całkowita. Gdy ciągnik z mulczerem nie może być używany ze względu na niskie gałęzie, Sherpa 940 4WD RC może z łatwością przejechać pod nisko wiszącymi gałęziami, nie uszkadzając ich ani nie odrywając. Jeśli sytuacja tego wymaga, można bardzo łatwo przełączyć AS Sherpa 4WD RC na tryb pracy radiowej i wykonywać niebezpieczne lub kurzące przejazdy z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa operatora sprzętu. Wystarczy złożyć pałąk zabezpieczający, przełączyć na tryb pracy RC i można ruszać w drogę.
– Günther Wünsch (Właściciel Wünsch Usługi Leśne, Niemcy)
AS 940 Sherpa 4WD XL zastępuje dużo siły roboczej korzystającej z wykaszarek. Kosi bezbłędnie tam, gdzie wszystkie inne używane przez nas kosiarki zatrzymywały się: Na wszystkich ekstremalnie wysokich obszarach trawiastych i stromych zboczach, które wcześniej były pielęgnowane przy użyciu siły roboczej i kos do zarośli, co zajmowało dużo czasu. Okazało się, że jest to bardzo niezawodna, łatwa w obsłudze maszyna, która zawsze zapewnia doskonałe rezultaty
– Šemso Kurtović (Lokom d.o.o. - Administracja Publiczna Miasta Sarajewo, Bośnia i Hercegowina)
AS 915 Sherpa 2WD to bardzo wydajna maszyna, największą zaletą jest szybkość koszenia i zaoszczędzony czas podczas koszenia. Blokada mechanizmu różnicowego jest dla nas bardzo ważna podczas jazdy i pracy. Ponadto maszyna ta jest odpowiednia do pracy na naszym nierównym i nieco pagórkowatym terenie.
– Petko Stanković (operator maszyny w firmie Industrijske nekretnine A.D., Serbia)
AS 28/4 Enduro i AS 65 Scout, które kupiłem z drugiej ręki, to maszyny, które udowodniły swoją jakość i dały mi pewność, że kupię moją pierwszą nową maszynę - AS 901 SM. Moc i zwrotność AS 901 SM to coś, co sprawia, że do każdej pracy podchodzę z uśmiechem. Te trzy maszyny AS-Motor doprowadziły mnie nawet do punktu, w którym chcę założyć własną firmę zajmującą się kształtowaniem krajobrazu.
– Goran Šiljak (użytkownik prywatny, Bośnia i Hercegowina)